Obsługa biznesu

Czy jako właściciel biznesu możesz stać się ekspertem od wszystkiego i samodzielnie znaleźć rozwiązanie każdego problemu? Wymogi prawne i stopień ich komplikacji tworzą potrzebę powierzenia wielu spraw profesjonalnemu doradcy. Obecnie, dobry prawnik doskonale zna się na prawie, ale też ma orientację w branży klienta, stając się dla biznesu doradcą strategicznym.

Nasza obsługa prawna wykracza poza standardowe ramy wspierania firm w takich dziedzinach, jak prawo korporacyjne, prawo celne, prawo międzynarodowe, prawo kontraktowe czy egzekucyjne. Koncentrujemy się na przyszłości Twojego biznesu. Oferujemy planowanie i doradztwo podatkowe, pomoc w zarządzaniu i planowaniu sukcesji w firmach rodzinnych, wsparcie w planowaniu i przeprowadzaniu transakcji dotyczących nieruchomości, zatrudnianie, prowadzenie sporów, zarządzanie reputacją i ochronę prywatności.

Całościowe podejście do usług sprawia, że nie jesteśmy tylko prawnikami i pełnomocnikami Twojego przedsiębiorstwa, lecz stajemy się też jego rzecznikiem w chwilach trudnych decyzji.

Co otrzymujesz?

Zakres działalności:

  1. Zakładanie i obsługa spółek poza granicami RP, np. Cypr, Litwa, Indie.
  2. Optymalizacja podatkowa.
  3. Obsługa/wsparcie, nadzorowanie spraw korporacyjnych spółki (obsługa działalności spółki).
  4. Zarządzanie ryzykiem prawnym, monitoring uchybień i braku zgodności prawnej z działalnością klienta.