Zespół

RADCA PRAWNY
MAGDALENA WAŁDOWSKA

Magdalena Wałdowska (wcześniej Witucka) ukończyła aplikację radcowską w roku 2004.

Po ukończeniu studiów rozpoczęła pracę w Urzędzie Celnym w Gdańsku. Prowadzi na terytorium całego kraju szkolenia z zakresu prawa celnego dla agentów celnych. Rozwijając zainteresowanie prawem celnym, świadczyła pracę na rzecz Ersnt&Young na stanowisku specjalisty ds. celnych w dziale podatku VAT.

Pisała jako ekspert dla Wydawnictwa Lexis Nexis porady prawne, które są dostępne w bazie prawniczej – w poradniku dla przedsiębiorcy.

Sprawowała funkcję członka zarządu w NOTE Sp. z o. o. należącej do szwedzkiej grupy kapitałowej NOTE. Tam zdobyła praktykę w kwestiach związanych z marketingiem i reklamą oraz problematyką prawa korporacyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem relacji własnościowych. Następnie była związana z kancelariami radców prawnych, gdzie zdobyła praktykę sądową, by finalnie zostać partnerem w Kancelarii Radców Prawnych Zabrocki, Ból i Kajetanowicz Sp. p.

W 2010 roku Magdalena Wałdowska otworzyła kancelarię pod firmą Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Witucka.

Radca Prawny Magdalena Wałdowska posługuje się językiem angielskim i rosyjskim.

Magdalena Wałdowska radca prawny

  • Prawo celne
  • Prawo pracy
  • Prawo farmaceutyczne
  • Prawo handlowe
  • Postępowania koncentracyjne przed UOKiK

ADWOKAT
PIOTR JAKUBIAK

Piotr Jakubiak – adwokat, wykładowca akademicki.

Po ukończeniu studiów prawniczych na Uniwersytecie Gdańskim uzyskał także tytuł magistra prawa na Uniwersytecie Nauk Społecznych w Tuluzie, specjalizując się w międzynarodowym prawie handlowym.

Zdobytą wiedzę wykorzystał i poszerzył będąc pracownikiem Wydziału Handlowego Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Waszyngtonie, Kancelarii Prawnej Weil, Gotshal Manges w Warszawie i Wydziału Ekonomicznego Ambasady Republiki Francuskiej w Warszawie, jak również obsługując spółki z branży budowlanej i przemysłowej.

Zainteresowanie międzynarodowym prawem handlowym rozwijał podczas studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Aplikację adwokacką odbył w renomowanej kancelarii karnej, zdobywając duże doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych, w tym karnych gospodarczych.

Adwokat Piotr Jakubiak posługuje się językiem angielskim i francuskim.

Piotr Jakubiak adwokat

  • Prawo karne, karne skarbowe i wykroczeniowe
  • Prawo kontraktowe
  • Proces inwestycyjny i nieruchomości
  • Prawo administracyjne

Kancelaria Wałdowska, Jakubiak - zespół

ADWOKAT
Aleksandra Engler-Jakubiak

koordynator działu odszkodowań i błędów medycznych

Kancelaria Wałdowska, Jakubiak - zespół

DORADCA FINANSOWY
Aleksandra Wojciechowska

ekspert ds. podatków i księgowości

APLIKANT ADWOKACKI
Dawid Dydyna

SEKRETARIAT